Оголошення про початок громадського обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту

Дата: 11.04.2024 17:27

Рішенням сесії Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області від 09.10.2023 № 27-19/IХ було надано згоду на організацію співробітництва територіальних громад Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області та Канівської територіальної громади у сфері освіти, у формі реалізації спільного проєкту «Створення належних умов для забезпечення реалізації прав дітей на здобуття освіти», що передбачає координацію діяльності суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів з метою здійснення відповідних заходів, а саме спільного фінансування підвезення учасників освітнього процесу, відповідно до вимог Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Створення належних умов для забезпечення реалізації прав дітей на здобуття освіти» був підготовлений комісією, створеною згідно спільного розпорядження сільського голови Степанецької сільської ради та міського голови Канівської міської ради від 29.03.2024 №69-од/177-р, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Згідно з статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» передбачено обов’язковий порядок громадського обговорення підготовленого проєкту договору про співробітництво, за результатами якого, зазначений проєкт буде винесено для схвалення на розгляд ради.

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Створення належних умов для забезпечення реалізації прав дітей на здобуття освіти» проводиться у формі письмових зауважень, коментарів та пропозицій.

Строк для надсилання письмових зауважень, коментарів та пропозицій – 12 календарних днів з дати публікації цього повідомлення.

Письмові зауваження, коментарі та пропозиції надсилаються на поштову чи електронну адресу Степанецької сільської ради:
- адреса для листування: вул. Тагіанесяна, 10, с. Степанці, Черкаський район, Черкаська область, 19031;
- електронна адреса: 473696416@ukr.net.

ДОГОВІР (ПРОЄКТ) ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ