Державний центр зайнятості інформує

Дата: 09.04.2024 12:29

Додатково:

Повідомляємо, що служба зайнятості в поточному році продовжує надавати послуги громадянам з професійного навчання.

Наразі завершився опалювальний сезон і роботодавці починають підготовчу роботу до наступного періоду. Важливим чинником такої підготовки є забезпечення котелень кваліфікованим персоналом. Тому просимо проаналізувати забезпеченість підприємств, установ та організацій кадрами та поінформувати про потребу в професійному навчанні.

Що пропонує служба зайнятості?

1. Професійне навчання зареєстрованих безробітних (є безкоштовним і здійснюється на замовлення роботодавця).

Особа має перебувати на обліку в центрі зайнятості (зареєстрована безробітна).

Навчання за професіями оператор котельні та машиніст (кочегар) котельні.

Професію оператора котельні можна здобути в Черкаському навчально-курсовому комбінаті.

Переваги навчання:

• навчальний заклад може організовувати як індивідуальну, так і групову форму навчання;
  • теоретичний матеріал опановується онлайн, практика – за місцем роботи.

Вимоги: медогляд.

Дану професію можна здобути і в інших навчальних закладах (варіанти розглядатимуться).

Професію машиніста (кочегара) котельні можна здобути в ДНЗ "Канівське вище професійне училище". Групова форма навчання (за наявності здобувачів освіти від 7 осіб). Форма навчання очно-дистанційна. Вимоги: медогляд.

Дану професію можна здобути і в інших навчальних закладах.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримують документи державного зразка.

2. Професійне навчання за ваучером (є безкоштовним, вартість ваучера не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (30280.00 грн.).

Навчання за професіями оператор котельні та машиніст (кочегар) котельні.

Особа не є безробітною. Може бути зайнятою, незайнятою. Освіта професійно-технічна або вища (має бути диплом).

Обмежені категорії:

• вік 45+, стажу не менше 15 років;
  • ВПО (внутрішньо переміщена особа без вимог до віку та стажу);
  • особа з інвалідністю (без вимог до віку та стажу);
  • учасник бойових дій за умови звернення протягом трьох років з дня звільнення.

Навчальні заклади різні. Форма навчання очно-дистанційна, теорія онлайн, практика – за місцем роботи.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримують документи державного зразка.

За додатковою інформацією щодо професійного навчання за даними професіями, а також у разі потреби за іншими, звертатися до Бровко Ольги Миколаївни,

тел.: 0971334791.