80-річний ювілей відзначає жителька села Дарівка

Дата: 08.04.2024 19:40

8 квітня свій 80-й День народження відзначає жителька села Дарівка – Ковтун Катерина Тимофіївна.

Ювілярка народилася в селі Лука Канівського району. У дитячому віці вона разом з сім’єю переїхала у Дарівку. Закінчивши 10 класів Мартинівської школи, Катерина Тимофіївна продовжила навчання у Черкаському торговельному технікумі, де здобула професію, за якою пізніше була направлена працювати продавчинею одягу в селі Таганча.  Ювілярка зустріла свого майбутнього чоловіка в тому ж селі: він працював вчителем математики у місцевій школі.

Пізніше жінка влаштувалась нянею у Поташнянському дитячому садочку, а в 1969 році вона продовжила свій трудовий шлях на посаді бібліотекарки, де пропрацювала майже тридцять років.

Згодом сім’я переїхала в батьківську хату – до села Дарівка, де й сьогодні проживає ювілярка. Там здоров’ям жінки опікується дочка Людмила, а добре серце бабусі зігрівають двоє її онуків.

Катерина Тимофіївна дуже любить читати і з блиском в очах згадує роботу в бібліотеці, де завжди гомоніли дітки. Рідні та знайомі цінують і поважають її за неабияку життєву мудрість, доброту та чуйність.

Щиро вітаємо іменинницю з чудовим святом! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, наснаги та щоб кожен день був сповнений радості!