"Росава" посіла 2 місце в "Кубку Першина-LNZ"

Дата: 01.04.2024 08:19

31 березня на футбольному стадіоні села Білозір'я відбувся фінал "Кубку Першина-LNZ", в якому СК "Росава" зустрівся з СК "Карбон"(Черкаси).

Результат матчу: 7:1 на користь суперника.

Гол "Росави": Анікієнко В. (89'хв).

Склад команди: Іщенко Ярослав, Бовшик Вадим, Новиков Вадим, Коломієць Роман, Халілов Ягуф, Раковський Олександр, Горбань Богдан, Манасян Арсеній, Балакшин Руслан, Дорошенко Владислав, Голуб Ростислав, Анікієнко Віталій, Барсен Руслан, Бойко Олександр, Завгородній Олександр, Нікішов Станіслав, Яременко Олександр, Кравченко Єгор, Яцура Павло, Петришин Владислав, Когус Родіон, Маценко Денис.

Вітаємо СК "Росава" з другим місцем та бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".

Фото без описуIMG-3068IMG-3086IMG-3122IMG-3125IMG-3159IMG-3186IMG-3203IMG-3216IMG-3233