СК "Росава" провів товариську зустріч із командою Звенигородки

Дата: 01.04.2024 13:00

30 березня у Звенигородці, в межах підготовки до футбольного сезону, СК "Росава" у товариській грі зустрівся із командою "Шевченків край".

Результат зустрічі: 5:0 на користь суперника.

Степанецька команда у травні розпочне свою участь в чемпіонаті Черкаського району.

Склад команди: Бовшик Вадим, Яременко Олександр, Столяр Владислав, Барсен Руслан, Хрипко Іван, Якущенко Роман, Зеленський Ілля, Юркін Артем, Петренко Валерій, Цьопа Вадим, Штих Віталій, Купчин Артем, Шульга Ілля, Лизогуб Вадим, Бахімов Дмитро.

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".