Вітаємо ювілярку!

Дата: 29.03.2024 15:24

29 березня свій 85-річний ювілей зустріла Головач Ніна Петрівна.

Ювілярка народилась в селі Таганча, її дитинство пройшло без батька – він не повернувся з війни.

Закінчивши 7 класів місцевої школи, іменинниця розпочала свою трудову діяльність в рільничій ланці місцевого колективного господарства. Певний час Ніна Петрівна працювала у поштовому відділенні селі Таганча, але пізніше повернулась до колгоспу, звідки згодом і пішла на заслужений відпочинок. Трудовий стаж ювілярки становить майже сорок років, протягом яких за свою сумлінну роботу вона неодноразово отримувала подяки та грамоти.

У 1960 році жінка вийшла заміж за Головача Петра Семеновича, в пари народилося два сини. Сьогодні ювілярка – бабуся двох онуків та онучки.

Ніна Петрівна завжди була вправною господинею в своєму домі. Її улюблена справа – шиття на машинці, раніше жінка шила речі для себе за замовленням.

Щиро вітаємо іменинницю та бажаємо їй міцного здоров'я, щастя, наснаги, радості та мирного неба!