У Каневі приступив до виконання службових обов’язків новопризначений начальник другого відділу Черкаського РТЦК та СП

Дата: 27.03.2024 08:58

Нещодавно відбулася робоча зустріч з новопризначеним начальником другого відділу Черкаського РТЦК та СП Романом Богданом, в якій, зокрема, взяв участь сільський голова Степанецької громади Олександр Яременко.

Майор Роман Богдан попередньо проходив військову службу на посадах начальника зміни центру інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України, начальника бойової підготовки 72 окремої механізованої бригади, начальника відділення обліку мобілізаційної роботи – заступника начальника першого відділу Черкаського РТЦК та СП. Також брав участь у бойових діях з 2015 року по 2023 рік.

З початком повномасштабного вторгнення у 2022 році Роман Богдан став на захист України на Луганському напрямку та перешкоджав вторгненню окупантів на нашу землю.

Роман Богдан закликав всіх присутніх до співпраці, попередньо заслухавши всі проблемні питання. Після дискусії всі присутні згодилися на цілий комплекс заходів над якими потрібно спільно працювати.