Вітаємо з 85-річним ювілеєм жительку села Беркозівка!

Дата: 26.03.2024 09:19

26-го березня відзначає своє 85-річчя Северин Ганна Михайлівна.

Ювілярка народилась у селі Беркозівка. Закінчивши місцеву семирічну школу, дівчина розпочала свою трудову діяльність у місцевому колгоспі, де працювала різноробочою у ланці. Загалом має понад 40 років трудового стажу.

Ганна Михайлівна знайшла своє кохання також у рідному селі: вона вийшла заміж за місцевого хлопця. В пари народилося троє дітей, а сьогодні іменинниця – бабуся п’ятьох онуків і шести правнуків.

Ювілярка завжди присвячувала себе родині та роботі. Небайдужа до інших,  активна, товариська та дуже добра – так описують Ганну Михайлівну близькі та знайомі. Вона має чудовий голос та раніше часто супроводжувала свою діяльність співом, який також подобався оточуючим.

Щиро вітаємо іменинницю, бажаємо міцного здоров’я, щастя, наснаги та мирного неба!