Завершився груповий етап "Кубку Першина-LNZ"

Дата: 26.03.2024 08:33

24-го березня СК "Росава" зустрівся із ФК "Зірка" (Кропивницький) у грі третього туру "Кубку Першина-LNZ".

Результат матчу: 2:1 на користь суперника.

Гол "Росави": Барсен Р. (22'хв).

Склад команди: Іщенко Ярослав, Бовшик Вадим (Ольшевський Арсеній 81′), Завгородній Олександр, Коломієць Роман, Халілов Ягуф (Яременко Олександр 46′), Кошелюк Дмитро (Кравченко Єгор 69′), Раковський Олександр, Горбань Богдан (Яцура Павло 64′), Петришин Владислав (Когус Родіон 81′), Манасян Арсеній (Барсен Руслан 44′), Балакшин Руслан (Нікішов Станіслав 55′).

У фіналі, який відбудеться 31-го березня, "Росава" зустрінеться з переможцем другої групи – черкаським "Карбоном". Анонс з посиланням на пряму трансляцію матчу буде поширено за день до гри.

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".