Діти з сімейного дитячого будинку села Павлівка відвідали локацію "Крутий Заміс" на Чигиринщині

Дата: 22.03.2024 07:54

Нещодавно група дітей з сімейного дитячого будинку села Павлівка відвідала локацію "Крутий Заміс" у селі Мельники на Чигиринщині.

"Крутий Заміс" вже третій рік, щомісяця працює для дітей та підлітків за ініціативи депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка, Фонду "МХП-Громаді" та голови ГО "Патріоти рідного краю" Юрія Романчі. Там проходять майстер-класи з гончарства і випічки хліба, різноманітні ігри, спілкування з казкарем Сашком Лірником, екскурсії до Холодного Яру та інше.

Доїзд сім‘ї на захід та у зворотному напрямку забезпечило комунальне підприємство "СТЕП-АГРОБУД".

Дитинство має бути сповнене позитивних емоцій та вражень, що запам'ятаються на все життя. Піклуймося і робімо все необхідне для здорового та щасливого життя дітей!