Відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання керівників закладів освіти громади

Дата: 21.03.2024 08:03

20-го березня на базі Таганчанського ліцею відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання керівників, заступників, завідувачів філій закладів освіти Степанецької громади.

В роботі засідання взяли участь головна спеціалістка відділу освіти Віолетта Семенова, заступник директора з навчально-виховної роботи Таганчанського ліцею Олександр Венець (керівник засідання),  директорка КЗ «Таганчанський ліцей» Вікторія Прудка, директор Степанецького ліцею Станіслав Яременко, заступниця директора з навчальної роботи Степанецького ліцею Світлана Заїка, в.о. директора КЗ «Мартинівський ліцей» Ольга Кравченко, заступник директора з навчальної роботи КЗ «Мартинівський ліцей» Сергій Гуржій, завідувачка філії Беркозівської гімназії Лідія Назаренко, директорка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Марина Індутна, директорка ЗДО «Білочка» Людмила Козак, завідувачка ЗДО «Ромашка» Олена Микитишин.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Самооцінювання освітніх і управлінських процесів в ІАС EvaluEd (доповідач:  Світлана Заїка);
  2. Самооцінювання використання цифрових технологій в закладі освіти SELFIE (доповідач: Олександр Венець);
  3. Досвід використання Google Drive в управлінській діяльності (доповідач: Вікторія Прудка);
  4. Організація діяльності ЗДО «Ромашка» в умовах воєнного стану (доповідач: Олена Микитишин);
  5. Різне.

Засідання пройшло результативно та у плідній співпраці. Учасники у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти громади.