Свій 85-й День народження зустріла жителька села Ключники

Дата: 20.03.2024 19:25

19-го березня відсвяткувала свій 85-й День народження жителька села Ключники Чайка Ксенія Климентіївна.

Ювілярка народилася в багатодітній сім’ї та провела своє дитинство у мальовничому селі Ключники. Закінчивши 4 класи Ключанської та ще 3 - Поташнянської школи, вона відправилася на Донбас. Протягом майже чотирьох наступних років іменинниця працювала на шахті: возила вугілля на електровозі, проявляючи надзвичайну витримку. Там жінка набула важливого життєвого досвіду та зміцнила силу свого духу, що стало у пригоді в майбутньому.

Повернувшись до рідного села, Ксенія вийшла заміж та разом з чоловіком поселилася у місті Черкаси. Незабаром вона знайшла роботу на Черкаському екстрактно-консервному заводі, де працювала майже чотири десятиліття. Ксенія Климентіївна має багато почесних грамот та подяк за свою працю. Її життєвий шлях – це приклад мужності, працьовитості та відданості.

Наразі ювілярка проживає в Ключниках та займається улюбленими справами: садить городину, збирає гриби. За здоров’я жінки завжди турбуються її доньки – Марина та Ірина. Добре та любляче серце бабусі зігрівають четверо онуків і троє правнуків. Іменинниця дуже пишається своїм онуком – захисником, який сьогодні боронить Україну.

Щиро вітаємо Ксенію Климентіївну з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров'я, радості, наснаги та миру над головою! Нехай кожен день буде сповнений радості та благополуччя, а серце - щастя та любові!