Вітаємо жительку села Беркозівка з 85-річним ювілеєм!

Дата: 20.03.2024 17:57

19-го березня свій 85-річний ювілей зустріла Троянова Ніна Михайлівна.

Ювілярка народилась в селі Беркозівка. Дитинство її було нелегким: з війни не повернувся батько, матері довелося виховувати дітей самій.

Закінчивши сім класів, Ніна Михайлівна пішла працювати у ланку в колгоспі. Згодом вона продовжила свою трудову діяльність у місцевому дитячому садочку, де доглядала діток, але пізніше повернулась до минулого місця роботи та почала займатись худобою. Загалом жінка має 38 років трудового стажу, вона отримала не одну подяку та грамоту за свій наполегливий труд.

Серце ювілярки підкорив місцевий парубок, який і став її чоловіком. В сім'ї народилося троє чудових дітей: син та дві доньки. Пара побудувала власний будинок, вела господарство і постійно працювала.

Про іменинницю можна сказати багато хороших слів, ніякі труднощі не змінили її добре та чуйне серце. Ще молодою жінка стала вдовою, 35 років на власних руках виношувала дитину з інвалідністю. Ніна Михайлівна – дуже чуйна, але водночас надзвичайно сильна жінка, яка є прекрасним прикладом для кожного.

Ювілярка завжди ставилася до людей зі співчуттям та повагою. Двері її будинку відкриті для гостей і ніколи жодна людина не вийде з дому іменинниці без «гостинця».

Сьогодні іменинниця – бабуся чотирьох онуків та правнука.

Щиро вітаємо Ніну Михайлівну і їй бажаємо щастя, міцного здоров’я, родинного тепла, добра та мирного неба!