Протягом січня-лютого у Степанецькій громаді зібрано понад 300 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Дата: 19.03.2024 09:03

Вже понад 2 роки підтримка наших захисників займає головне місце у повсякденному житті тилу.

Протягом січня-лютого в межах ініціативи "Одноденний заробіток – на армію" та завдяки благодійним заходам працівники виконавчих органів і комунальних підприємств, а також інші небайдужі жителі громади зібрали понад 300 тисяч гривень.

На зазначені кошти за зверненням військовослужбовців та членів їхніх сімей було придбано військовий одяг, взуття, термобілизну, спальні мішки, плитоноски, аптечки, різноманітну військову амуніцію й спорядження, матеріали для плетення маскувальних сіток, які виготовляють місцеві волонтери та небайдужі жителі громади, а також дофінансовано закупівлю автомобілів, дронів, планшетів, тепловізорів та інших приладів, необхідних захисникам.

Слідкуйте за оголошеннями про актуальні збори коштів для придбання необхідного захисникам та долучайтеся до підтримки армії. Разом до Перемоги!