"Росава" із рахунком 4:1 перемогла золотоніський "Профіспорт" у другому турі "Кубку Першина-LNZ"

Дата: 18.03.2024 14:30

16-го березня СК "Росава" зустрівся із золотоніським "Профіспортом" у грі другого туру "Кубку Першина-LNZ".

Результат матчу: 4:1 на користь СК "Росава".

Голи "Росави": Коломієць Р. (5'хв), Нікішов С. (70'хв; 90 хв'), Завгородній О. (80'хв) .

Склад команди: Коломієць Роман, Халілов Ягув, Новиков Вадим, Горбань Богдан Яцура Павло, Ольшевський Арсеній, Раковський Олександр, Маценко Денис, Балакшин Руслан, Сотник Владислав, Марков Артем, Нікішов Станіслав, Завгородній Олександр, Барсен Руслан, Яременко Олександр, Кравченко Єгор, Бойко Олександр, Анікієнко Віталій, Цьопа Вадим, Когус Родіон.

У грі третього туру, яка відбудеться 24-го березня (неділя, 12:00) степанецька команда зустрінеться з ФК «Зірка» (Кропивницький). Анонс з посиланням на пряму трансляцію матчу буде поширено за день до гри.

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".

Возможно, это изображение 2 человека, люди играют в футбол, люди играют в футбол и текст