Близько 80 тисяч гривень зібрали на підтримку ЗСУ під час благодійного концерту-ярмарку в Степанцях

Дата: 16.03.2024 17:02

15-го березня у будинку культури села Степанці відбувся благодійний концерт-ярмарок «Єднаймося заради Перемоги!».

Відкрив захід сільський голова Олександр Яременко, наголосивши на важливості міцного тилу й подякувавши присутнім за єдність у підтримці армії.

За співпрацю, активну громадянську позицію та постійну участь в благодійних заходах на підтримку Збройних Сил України, подяку було оголошено директорці «Канівського вищого професійного училища» Олені Волощенко, а також педагогічному й студентському колективу закладу.

У підсумку, різноманітні декоративні та кулінарні вироби, благодійні внески від майстрів, школярів, студентів, працівників Степанецького ліцею, терцентру, КЗ "Центр культури і дозвілля", Степанецького відділення Канівського ВПУ, дитячого садочку "Білочка", амбулаторії, сільської ради, місцевих жителів і гостей громади, а також змістовна концертна програма за участі творчого колективу села Степанці допомогли зібрати близько 80 000 гривень на підтримку захисників.

Низько вклоняємось у безмежній вдячності нашим захисникам і захисницям та дякуємо всім, хто веде країну до Перемоги! Слава Україні!

#ДопомогаАрмії

Більше фото в окремому альбомі фотогалереї