Організацію соціального супроводу й підтримки військових та їхніх родин обговорили на зустрічі у сільській раді

Дата: 14.03.2024 18:53

13-го березня, за ініціативи директора ТОВ "НВФ "УРОЖАЙ"" Олександра Воскобойніка, Фонду "МХП-Громаді", ГО" Патріоти рідного краю" та за підтримки сільського голови Олександра Яременка, у Степанецькій сільській раді відбулася зустріч «Об’єднаймо зусилля».

Мета заходу – синергія зусиль бізнесу та громади, працівників відділів соціального захисту, ЦНАПу і старост для забезпечення соціального супроводу й підтримки військових та їхніх родин.

Під час зустрічі регіональна менеджерка БФ "МХП-Громаді" Валентина Крижановська розповіла про можливості медичного лікування, реабілітації, юридичного супроводу й психологічної підтримки, які можна отримати у межах реалізації програми «МХП Поруч».

Було зазначено, що за час дії програми демобілізовані та військові отримали:

• послуги з лікування та протезування зубів (близько 70 осіб);
  • реабілітацію та лікування в обласній, міських лікарнях, а також Миронівській лікарні відновного лікування (понад 60 учасників бойових дій);
  • допомогу в придбанні автівок та дронів, продуктів харчування, спецодягу, медикаментів, засобів зв’язку тощо.

Водночас на деокуповані території Херсонської та Миколаївської областей з початку повномасштабного вторгнення було відправлено понад 60 вантажівок з гуманітарною допомогою, а торік, з метою емоційного перезавантаження, забезпечено відпочинком та оздоровленням у санаторії «Сосновий Бір» і на локації «Крутий Заміс» понад 2000 дітей з числа ВПО та родин військових.

Для отримання інформації стосовно можливостей медичного лікування, реабілітації, юридичного супроводу й психологічної підтримки для військових та їхніх родин можна звернутися до працівників відділів соціального захисту, ЦНАПу і старост.