Корінна жителька села Степанці зустріла свій 85-річний ювілей

Дата: 13.03.2024 15:43

12-го березня свій 85-річний ювілей відсвяткувала Олександра Романівна Гарбузенко.

Ювілярка народилась в селі Степанці, закінчивши 10 класів, розпочала свою трудову діяльність техпрацівницею у рідній школі.

У 1957 році Олександра Романівна  вийшла заміж. Майже 20 років вона працювала на різних роботах, а з 1975-го по 1993-й, до виходу на пенсію, була санітаркою у Канівській центральній районній лікарні. Колеги та пацієнти поважали й дуже любили іменинницю за її відповідальність і ставлення до інших.

Сьогодні ювілярка має двох дочок, п'ять внуків, сім правнуків та праправнука.

Олександра Романівна – надзвичайно добра людина, яка любить піклуватися про інших та завжди намагається допомогти.

Раніше ювілярка багато часу присвячувала своїм улюбленим справам – вирощуванню квітів, вишиванню, в'язанню, шиттю одягу й килимів.

Від щирого серця вітаємо іменинницю із чудовим святом, бажаємо міцного здоров'я, радості, щастя, наснаги та мирного неба!