Вітаємо ювіляра!

Дата: 04.03.2024 16:53

Сьогодні, 4-го березня, святкує свій поважний 80-річний  ювілей житель села Мартинівка Трепет Василь Пантелейович.

Ювіляр народився в селі Горобіївка Канівського району Черкаської області. Закінчивши 7 класів місцевої школи, він вступив до Городищенського ФЗО, на спеціальність механізатора цукрової промисловості.

У 1965 році, здобувши омріяну професію, чоловік був направлений на цукровий завод в село Мартинівка. Весь трудовий шлях ювіляра пройшов там, він працював кранівником на погрузці жому. Керівництво та колеги дуже цінували його як висококваліфікованого спеціаліста.

Іменинник завжди скрізь наводить лад, дуже любить господарювати біля худоби та на городі.

Доля подарувала чоловікові вірну супутницю по життю – Ганну Василівну, разом вони  прожили 30 щасливих років. Наразі подружжя має четверо дітей, вісім онуків та одного правнука, які радують своїми візитами дідуся та бабусю.

Щиро вітаємо Василя Пантелейовича з прекрасним святом! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, наснаги, а найголовніше – мирного неба над головою!