У Полствині невідомі проникли у будинок та намагались вчинити крадіжку

Дата: 05.03.2024 08:20

03-го березня (близько 20:00), під час патрулювання території громади, працівники Степанецької варти помітили біля огорожі одного з домоволодінь у селі Полствин підозрілі пакунки.

В пакетах і сумці знаходились продукти харчування, побутова хімія та засоби гігієни, загальна картина дала підстави перевірити, чи не відбувається пограбування. Двері в будинку були відчинені, про що одразу повідомили старосту округу та поліцію.

Пізніше було встановлено, що даний будинок мав сліди взлому, а розкидані всередині речі вказували на вчинення крадіжки.

Ймовірно, що завершити заплановане злочинцям не вдалося, оскільки їх злякав автомобіль, який наближався до будинку.

Наразі триває робота над встановленням осіб, які причетні до спроби вчинення крадіжки.