«Моя податкова» – податкові послуги у смартфоні

Дата: 29.02.2024 08:01

Державна податкова служба розробила мобільний застосунок «Моя податкова».

Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний громадянам та може бути завантажений на телефони як на платформі Android, так і iOS. Ідентифікація здійснюється онлайн з використанням КЕП або хмарного підпису.

За даними ДПС понад 43 тисячі користувачів вже завантажили додаток «Моя податкова» та отримують послуги у смартфоні.

«Моя податкова» – простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби громадянами, а також сплати податків з використанням запропонованих платіжних систем.

Розділ «Мої дані» мобільного застосунку містить інформацію про:
-   адресу реєстрації та фактичне місце проживання;
-   об’єкти оподаткування;
-  обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР).

Розділ «Реєстри» мобільного застосунку надає можливість здійснити:
-   пошук фіскального чека;
-   пошук марки акцизного податку;
-   переглянути дані реєстру платників ПДВ;
-   переглянути дані реєстру страхувальників;
-   переглянути дані реєстру платників єдиного податку.

У розділі «Повідомлення» мобільного застосунку користувач може переглянути:
-  квитанції;
-  відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів  та утриманих податків;
-  інформація з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору;
-  листи контролюючого органу;
Інші повідомлення контролюючого органу.

У розділі «Послуги» мобільного застосунку можна здійснити:
-   направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів.

Після завантаження на свій мобільний телефон мобільного застосунку «Моя податкова» у розділі «Послуги» обираємо «Отримати відомості про суми виплачених доходів» вказуємо необхідний період* та отримуємо результат за 5 хвилин.

Крім того нагадуємо, що швидко отримати відомості про доходи можна у меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету;

-  подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).

Оберіть «Подати декларацію про майновий стан і доходи», далі вкажіть суму витрат відповідного виду, зазначте реквізити банківського рахунку (інша інформація про банківський рахунок заповниться автоматично), прикріпіть документи в електронному вигляді (додатки можуть бути додані у pdf-форматі або фото) підписуйте та надсилайте;

-  переглянути інформацію про стан розрахунків з бюджетом та сплатити податки».

Додамо також, мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

Для вдосконалення роботи та сервісів мобільного застосунку щоденно працівниками ЦОПів Головного управління ДПС у Черкаській області проводиться роз’яснювальна робота та залучаються платники до використання сервісів застосунку.

У разі виникнення будь-яких запитань у платників податків щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, можна їх надсилати на адресу: infotax@tax.gov.ua або звертатись за телефоном 0 800 501 007.

Державна податкова служба України
Головне управління