Автівка вже у користуванні підрозділу жителя села Полствин Віталія Герасименка

Дата: 27.02.2024 10:32

Наприкінці минулого року громада зібрала 70 тисяч гривень на автомобіль для підрозділу жителя села Полствин Віталія Герасименка.

Придбана машина потребувала ремонту та додаткової комплектації. Військова частина звернулась до Степанецької сільської ради із проханням придбати необхідні автозапчастини та допомогти полагодити транспорт.

Матеріали для ремонту, а також необхідні запчастини було закуплено в межах програми підтримки військовослужбовців, мобілізованих з території Степанецької територіальної громади, на 2024-2025 роки.

Нещодавно Віталій Герасименко забрав оновлене авто та виїхав до зони бойових дій.

До побратимів захисник повіз не лише потрібний транспорт, а й 2 маскувальні сітки, які протягом війни виготовляють місцеві жительки Ольга Манченко, Людмила та Лідія Козак, окопні свічки, виготовлені мешканкою Канева Надією Конюшою, буржуйку, зроблену Павлом Бойком, гостинці, які зібрали жителі сіл Голяки, Мельники, Таганча та Поташня, а також сухі супи і борщі, які надав волонтерський загін "Литвинецька Січ".

#ДопомогаАрмії