Запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо соціальної ситуації в Степанецькій територіальній громаді

Дата: 26.02.2024 12:04

Шановні мешканці громади!

Нагадуємо, що триває опитування з метою виявлення соціальних проблем, які зустрічаються жителям Степанецької ТГ.

Ваші думки, відгуки та пропозиції є важливим джерелом інформації для розробки ефективних стратегій вирішення соціальних проблем. Тому запрошуємо вас активно взяти участь в опитуванні.

Анкетування проводитиметься до 7-го березня 2024 року та є цілком анонімним.

Ви можете заповнити анкету онлайн за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScikHzLGMaC6QgsenkW7i6y9RwH26hQhwu0qRsc7e5iHmreRA/viewform?usp=sharing або взяти паперову анкету в старостинських округах чи ЦНАПі (село Степанці).

Опитування проводиться в межах участі у проєкті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», спрямованому на покращення якості життя у нашій громаді.

Ваші відгуки є важливим кроком у цьому напрямку. Заздалегідь дякуємо за вашу увагу та участь!

*Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».