Відбувся семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти громади

Дата: 23.02.2024 10:15

20-го лютого на базі ЗДО «Білочка» відбувся семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти Степанецької громади.

Захід був проведений за участі головної спеціалістки відділу освіти, молоді та спорту Валентини Котляр, директорки закладу дошкільної освіти Людмили Козак, керівника методичного об’єднання дошкільного профілю Оксани Баланович, а також вихователів закладів дошкільної освіти громади.

Вихователька Олена Авраменко провела відкрите заняття в середній групі на тему: «Казкова подорож» та ознайомила колег з впливом Казкотерапії на свідомість дитини.

Ірина Балацька (вихователька) провела відкрите заняття з дошкільниками на тему: «Всі професії важливі».

Під час практичної частини семінару Оксана Баланович провела з учасниками майстер-клас на тему: «Використання ігор у навчально-виховному процесі ЗДО».

У підсумку обговорення проведених заходів присутні відмітили активність дошкільнят, високий рівень педагогічної майстерності вихователів, використання різних форм та методів роботи.