День єднання в закладах освіти громади

Дата: 19.02.2024 11:39

16-го лютого в Україні відзначається День Єднання – важливе свято, що стало символом єдності різних регіонів та народів в суверенній країні.

З цієї нагоди в закладах освіти громади були проведені патріотичні заходи з використанням національної символіки: уроки мужності, тематичні заняття, години спілкування, бесіди, інтелектуальні конкурси.

Діти та дорослі долучилися до виконання Державного гімну, підняття Державного прапору, створили величезний Ланцюг єднання та зробили донат для ЗСУ.

Цей день демонструє єдність поколінь, впевненість у майбутньому України, нашу силу та згуртованість. Разом ми непереможні! Слава Україні! Героям Слава!

Див.більше: https://drive.google.com/file/d/1YKTjY7MOsCqz39bEc9GzfugL0R6utT0k/view