Вітаємо ювіляра!

Дата: 19.02.2024 08:58

16-го лютого відсвяткував свій 80-річний ювілей житель села Копіювата Бойко Семен Григорович.

Ювіляр народився 1944 року, в сім'ї колгоспників. Закінчивши 7 класів місцевої, хлопець ще 3 роки навчався у Мартинівській середній школі.

У 1961 році Семен працевлаштувався в Степанецький «Колгоспбуд», звідки його, разом із іншими працівниками, відрядили до Карело-Фінської республіки, на заготівлю лісоматеріалів.

Після повернення юнак поступив на навчання до Степанецького училища механізації, а по його закінченню працював у місцевому колгоспі.

З 1963 по 1966 рік ювіляр проходив у Німеччині армійську службу, а з 1967 по 1968 рік навчався в Стеблівському училищі електрифікації, після закінчення якого працював на Мартинівському цукровому заводі. Недовго пропрацювавши, він, як офіцер запасу, був призваний військкоматом і направлений на Далекий Схід.

У 1969 році, перебуваючи під час відпустки в гостях у родичів, Семен познайомився з красивою, доброю, чуйною дівчиною та назад на службу повернувся разом із дружиною.

В кінці 1970 року ювіляра демобілізували і сім'я, в якій вже ріс маленький син, повернулась до села Копіювата.

З 1971 року ювіляр працював у колгоспі, деякий час газовиком, але основною його професією аж до виходу на заслужений відпочинок була посада електрика.

Семен Григорович – чуйний, добрий, порядний чоловік, якого поважають та люблять як в родині, так і односельці. Він дбайливий господар, до недавнього часу захоплювався бджільництвом.

Ювіляр проживає з дружиною, вони мають сина, дочку та 8-річну внучку, які піклуються про своїх рідних, часто приїжджають та допомагають їм в усьому.

Щиро вітаємо Семена Григоровича та бажаємо міцного здоров'я, щастя, сил, наснаги та мирного неба!