На базі Степанецького ліцей відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури

Дата: 16.02.2024 20:32

15-го лютого на базі Степанецького ліцею відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури.

Захід був проведений за участі головної спеціалістки відділу освіти Валентини Котляр, директора ліцею Станіслава Яременка, керівників методичних об’єднань: суспільно-виховного профілю – Світлани Заїки, філологічного профілю – Юлії Яременко, а також педагогів закладів освіти громади.

Вчителька Степанецького ліцею Ольга Скляренко провела відкритий урок позакласного читання з української літератури в 11 класі (оповідання «Сестро, сестро», авторка Оксана Забужко).

Під час обговорення уроку присутні відмітили активність учнів, високий рівень педагогічної майстерності вчительки, використання різних форм та методів роботи.

Також присутні спостерігали за загальношкільним виховним заходом до Міжнародного дня рідної мови «Мова – це глибина тисячоліть…», який підготувала Любов Бакуменко. На святі лунали пісні, гуморески, поетичні перлини про українську мову, що не залишили байдужим жодного учасника заходу.