У Степанецькій громаді відбувся ІІ етап змагань із футзалу в межах «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 16.02.2024 19:30

16-го лютого на базі Таганчанського ліцею відбувся ІІ етап протистоянь із футзалу між учнями закладів загальної середньої освіти Степанецької громади (юнаками 2012-2013 років народження) в межах «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», метою даного проєкту є збільшення кількості школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя.

На спортивному майданчику змагалися учні чотирьох навчальних закладів, у підсумку:

І місце виборола команда КЗ "Степанецький ліцей";
ІІ місце - команда КЗ "Таганчанський ліцей";
ІІІ місце - команда Беркозівської гімназії;
IV місце посіла команда КЗ "Мартинівський ліцей".

Найкращим воротарем змагань визнано Артема Єгорова;

Найкращим гравцем – Владислава Пахомова;

Найкращим бомбардиром – Віктора Перенесеника.

Переможці та учасники змагань нагороджені відповідними грамотами, кубками та медалями.

Команда юнаків Степанецького ліцею, яка стала переможцем, представлятиме громаду на ІІІ (районному) етапі змагань. Вітаємо та бажаємо успіхів!