Вітання сільського голови Олександра Яременка із Днем єднання

Дата: 16.02.2024 11:20

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 16-го лютого, Україна відзначає День єднання – державне свято, засноване Президентом України у 2022-му році на тлі попереджень про можливу війну.

Це молоде свято відзначається лише втретє та водночас несе важливу мету –довести світу, що попри все ми будемо відстоювати свою незалежність і майбутнє. І вже 10 років, з яких майже 2 – під час повномасштабного вторгнення, єдність українського народу незламно тримає оборону проти сусідньої країни-терориста.

У цей день від себе особисто, від імені старост, депутатського корпусу та виконавчого комітету Степанецької сільської ради вітаю вас із цим важливим святом! Бажаю кожному з нас сил та наснаги, зміцнення, єдності духу та якомога скорішої Перемоги!

Ми – єдині, в усіх куточках великої країни, з різними поглядами та інтересами, але з однією любов'ю – до Батьківщини. Тримаймося разом, бо в єдності – наша сила! Слава Україні!

З повагою, сільський голова Олександр Яременко.