Представники ДСНС провели урок безпеки для учнів Степанецького ліцею

Дата: 16.02.2024 08:38

13-го лютого в Класі безпеки на базі Степанецького ліцею відбулась цікава та пізнавальна зустріч учнів 6-7 класів з головним і провідним інспекторами ВЗНС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Анатолієм Скибою та Юлією Драгоненко.

Під час зустрічі рятувальники:

-  розповіли дітям про мінну та пожежну безпеку;

- обговорили з учнями алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів;

- продемонстрували навчальну презентацію про види найпоширеніших сучасних боєприпасів та вибухових пристроїв.

Діти мали змогу поповнити свої знання та набути нових навичок, які надали їм фахівці Служби порятунку.

На завершення зустрічі рятувальники нагадали дітям важливі номери телефонів екстрених служб порятунку, зокрема 101, за якими необхідно телефонувати в разі загрози чи надзвичайної ситуації.