Проведено рейд із забезпечення контролю за сім’ями з дітьми та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 14.02.2024 16:30

Відповідно до графіка відвідування сімей соціального ризику, 13 лютого комісією у складі головного спеціаліста служби у справах дітей Тетяни Дорошенко, фахівця із соціальної роботи Наталії Дудки, поліцейського офіцера громади Віталія Степанця, директорки Мартинівського ліцею Ольги Кравченко та соціального педагога Таганчанського ліцею Надії Жорняк було відвідано сім’ї, які проживають в селах Таганча та Мартинівка.

Під час рейду було обстежено умови проживання 3 родин, в яких виховуються 14 дітей.

З батьками проведено роз’яснювально-профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, ведення здорового способу життя, попередження нещасних випадків із дітьми, недопущення скоєння ними злочинів, попередження насилля в сім’ї, попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей.

За неналежне виконання батьківських обов'язків представницею однієї з сімей відносно дочки 2011-го року народження, Віталієм Степанцем було складено протокол про адміністративне стягнення за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.