Степанецька громада продовжує роботу над вдосконаленням процесу надання соціальних послуг

Дата: 14.02.2024 15:30

8-9 лютого в межах проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», який реалізовує Solidarity Fund PL in Ukraine, у місті Черкаси проходив тренінг, присвячений питанню аналізу та оцінки стану соціальної сфери громади.

Подібні заходи дають змогу обмінятися досвідом про проблеми надання соціальних послуг та знайти шляхи їх вирішення.

Представники Степанецької громади також взяли участь у тренінгу та водночас отримали індивідуальну консультацію головного експерта проєкту Мірослава Ольчака.

Незабаром розпочнеться опитування мешканців Степанецької ТГ, в якому вони зможуть висловити свою думку щодо стану соціальної сфери громади. Цей захід стане одним із кроків до вдосконалення процесу надання соціальних послуг.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program.