Відбулось засідання Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації обʼєднаних територіальних громад»
9-го лютого сільський голова Олександр Яременко взяв участь у засіданні Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації обʼєднаних територіальних громад».
На початку заходу голова Черкаського регіонального відділення Володимир Міцук проінформував присутніх, що 8-го лютого відбулась чергова зустріч членів Правління Всеукраїнської Асоціації ОТГ із заступницею Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександрою Азархіною, під час якої було розглянуто ключові питання пріоритетних законопроєктів реформи місцевого самоврядування та територіальних організацій влади, впровадження цифрової екосистеми DREAM та ін..
Разом з тим, 8-го лютого відбулось засідання Правління Всеукраїнської Асоціації ОТГ, де, зокрема, було розглянуто питання щодо:
підтримки регіональних відділень на 2024 рік;
розподілу гуманітарної допомоги від організації “Друзі України Ерцгебірге”;
розподілу залишків гуманітарного насіння овочевих культур отриманого від Асоціації (SAFE) в Харківській області;
сплати членських внесків;
діяльності громад в роботі фахових мереж Всеукраїнської Асоціації ОТГ.
Наприкінці заходу, в межах підписаного в грудні 2023-го року Меморандума про співпрацю Всеукраїнської Асоціації ОТГ та Ощадбанку, до голів звернувся заступник начальника управління з мікро,-малого та середнього бізнесу Філії Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк» Дмитро Котолуп та презентував Проєкт міжнародної технічної допомоги «Програма кредитування ММСП від Ощадбанку, грантові програми Уряду, як інструментарій співпраці з ОМС».