СК "Росава" здобув 2 місце у відкритому Чемпіонаті міста Черкаси з волейболу серед чоловіків

Дата: 11.02.2024 15:30

10-го лютого відбувся Фінал чотирьох Першої Ліги відкритого чемпіонату міста Черкаси з волейболу серед чоловіків "Черкаська волейбольна ліга".

Всього у змаганнях брало участь 14 команд, протягом минулих турів право боротись за чемпіонство здобули: СК "Гельмязів", ВК "Канів", "Олімп-ЧНУ" (Черкаси) та СК "Росава" (Степанці).

Склад степанецької команди: Ракоїд Тарас, Писаренко Дмитро, Риженко Артем, Бовшик Вадим, Никитенко Ілля, Андрученко Максим, Мазнєв Євгеній, Хайрулін Диніїл, Писаренко Олександр та Шармар Іван.

У перших двох зустрічах (СК "Гельмязів" – "Олімп-ЧНУ"; СК "Росава" – ВК "Канів")  визначились суперфіналісти – "Олімп-ЧНУ" та СК "Росава".

У наступній грі 3 місце в чемпіонаті виборола команда "Гельмязів".

Фінал був насичений емоціями спортсменів та вболівальників, протягом трьох сетів команди йшли "одне в одне". У підсумку – "Росава" здобула 2 місце, поступившись черкащанам.

Гравця "Росави" Тараса Ракоїда було визнано кращим гравцем чемпіонату.

Вітаємо наших волейболістів із успішним закінченням змагань та призовим місцем!

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".