Вітаємо з 85-річним ювілеєм!

Дата: 01.02.2024 19:42

31-го січня свій 85-річний ювілей зустріла Кравець Галина Микитівна

Ювілярка народилася в селі Мартинівка, в учительській сім'ї. Після закінчення 10 класів місцевої школи дівчина вступила до професійного училища, де здобула професію токаря, після чого розпочала свою трудову діяльність на Дніпропетровському заводі. В 1959-му році Галина Микитівна продовжила навчання в Ужгородському університеті, обравши спеціальність учителя російської мови і літератури.

Після закінчення університету, по розподілу, ювілярка потрапила на роботу в Таганчанський дитячий будинок. Пізніше працювала учителем середньої школи при Таганчанській виховній колонії, а після її розвалу продовжила свою педагогічну діяльність у Таганчанській середній школі, де навчила і виховала не одне покоління учнів. Загальний трудовий стаж педагога – більше 47 років.

Ювілярка по-справжньому любила свою роботу та була хорошою господинею в своєму домі. Разом зі своїм чоловіком Іваном Павловичем вони виростили двох синів, а сьогодні ювілярка має п’ять онуків та двох правнуків.

Щиро вітаємо Галину Микитівну з такою прекрасною ювілейною датою! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, наснаги, а найголовніше – мирного неба над головою!