Свій 80-й День народження зустріла жителька села Голяки

Дата: 25.01.2024 15:34

24-го січня відсвяткувала свій 80-річний ювілей Лапіна Раїса Василівна.

Народилася іменинниця в селі Яценки Решетилівського району Полтавської області, де проживала до закінчення 6-го класу, після чого разом з батьками переїхала до міста Харків. Закінчивши школу, ювілярка вступила до ХМІ, а після 1-го курсу перевелася в ХТЗ (Харківський технікум зв'язку), працювала на оборонному підприємстві закритого типу.

В 1968 році Раїса Василівна вийшла заміж, через 3 роки в сім'ї народився син.

В 1973-му чоловіка ювілярки перевели до міста Київ, після переїзду вона пішла працювати у військове закрите підприємство контролером радіоапаратури і апаратури провідного зв'язку (ВТК), звідти у 1999-му році пішла на пенсію.

В жінки завжди викликала захоплення гра на бандурі в ансамблі "Українка", під керівництвом Ніни Діброви.

У 2007-му році Раїса Василівна переїхала до села Голяки й відразу закохалася в місцеві краєвиди, тому там і купила будинок, де наразі проживає зі своїми улюбленцями – кішкою та собакою.

Щиро вітаємо іменинницю та бажаємо їй міцного здоров'я, щастя, позитиву, наснаги та мирного неба!