6 мільйонів гривень місцевого бюджету будуть використані для придбання дронів, засобів РЕБ та іншого обладнання, необхідного армії

Дата: 25.01.2024 11:55

Як ми неодноразово зазначали, підтримка армії є одним з пріоритених напрямів роботи Степанецької громади.

На двох крайніх (29-та й 30-та) сесіях Степанецької сільської ради були прийняті рішення передбачити видатки у сумі 1 мільйон гривень та 5 мільйонів гривень відповідно.

Зазначені кошти, за зверненнями військовослужбовців, погодженими з командуванням військових частин, будуть використані для придбання дронів, засобів радіоелектронної боротьби та іншого обладнання, необхідного для виконання поставлених завдань.

Детальніше ознайомитись із заходами, на які передбачено видатки, можна у рішеннях:

Рішення№29/26.Про затвердження програми підтримки військовослужбовців мобілізованих з території Степанецької територіальної громади на 2024- 2025 роки.

Рішення№30/31. Про внесення змін до програми підтримки військовослужбовців мобілізованих з території Степанецької територіальної громади на 2024-2025 роки

#ДопомогаАрмії