Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки смілянам передбачено понад пів мільйона гривень

Дата: 25.01.2024 11:29

У воєнні часи вся країна має бути як ніколи єдина, а кожен з нас – небайдужим до інших.

Під час чергової російської атаки 29-го грудня 2023-го року ворожа ракета влучила у приватний сектор міста Сміла.

З метою допомогти постраждалим якнайшвидше відновити свої домоволодіння, 8-го січня у Черкаській районній військовій адміністрації відбулась зустріч голів територіальних громад Черкаського району.

Після наради Степанецькою сільською радою було отримано звернення міського голови Смілянської громади Сергія Ананка з проханням вишукати можливіть виділення з місцевого бюджету субвенції на відновлення житлових будинків Смілянської територіальної громади.

На виконання "Програми підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок агресії російської федерації на 2023-2025 роки", зміни до якої внесено 24-го січня, Степанецькою сільською радою було передбачено субвенцію бюджету Смілянської міської територіальної громади у сумі 573,4 тис. гривень для надання матеріальної допомоги на придбання або будівництво знищеного майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених збройною агресією рф для постраждалих внаслідок ворожої атаки 29-го грудня 2023-го року.