Колишній згадав давню неприязнь: за фактом нанесення тілесних ушкоджень жінці поліцією розпочато досудове розслідування

Дата: 24.01.2024 20:07

Возможно, это изображение 1 человек и акупунктура

Нещодавно до поліцейського офіцера громади Віталія Степанця звернулася місцева жителька, яка розповіла про те, що її скривдив колишній чоловік. Він прийшов напідпитку та влаштував конфлікт, при цьому завдавши жінці тілесних ушкоджень.

Поліцейський офіцер доставив 27-річну жінку до лікарні, де її оглянули медики. Також Віталій Степанець встановив місцеперебування 29-річного правопорушника, який пояснив, що після вживання алкоголю, згадав до дружини давню неприязнь й таким чином вирішив із нею розібратися.

Дії чоловіка кваліфіковано за ст. 125 Кримінального кодексу України — Умисне легке тілесне ушкодження. В рамках кримінального провадження розпочато досудове розслідування. Чоловіку загрожує штраф, громадські або виправні роботи.

Возможно, это изображение 1 человек и акупунктураВозможно, это изображение 1 человекВозможно, это изображение 1 человек