Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 22.01.2024 14:26

Комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» підбив підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Цього року було подано 280 робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Черкаської області.

У підсумку:

ІІ місце посів Кудрявцев Денис, учень 3-Б класу Степанецького ліцею (керівник Катерина Чибрас);

ІІ місце посіла Яровенко Ярослава, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" (керівник Тетяна Ніколаєва);

ІІІ місце посіли Костенко Богдан та Костенко Володимир, вихованці гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" (керівник Тетяна Ніколаєва).

За активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» в номінації «Подарунок воїну» відзначені:

Скрипка Таїсія, учениця 3-А класу Степанецького ліцею (керівник Вікторія Момро);

Демчук Аліна, учениця 3-Б класу Степанецького ліцею (керівник Катерина Чибрас).

Вітаємо й бажаємо подальших успіхів! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису