Відбулись громадські слухання

Дата: 18.01.2024 14:40

17-го січня в приміщенні сільської ради відбулися громадські слухання щодо "Детального плану території по вулиці Польовій в с. Степанці, Степанецької сільської ради, об'єднаної територіальної громади Черкаської області (за межами населеного пункту с. Степанці) під будівництво виробничих цехів на території ПрАТ "Миронівська птахофабрика".

Головою зборів було обрано начальника відділу земельних ресурсів Володимира Гаврищука.

Засідання відкрив сільський голова Олександр Яременко: "Даний проєкт передбачає збільшення кількості робочих місць і, як наслідок, додаткові надходження до бюджету, за рахунок яких ми зможемо ще більше підтримувати армію та розвивати інфраструктуру громади".

Наступним до присутніх звернувся головний архітектор проєктно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Облархбюро» Іван Коляда, який розповів про архітектурні особливості проєкту. Про мету розробки доповів начальник ремонтно-будівельної служби ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Констянтин Суржко.

У підсумку проєкт було погоджено одностайним голосуванням учасників слухань.