Вітаємо жительку села Мартинівка з 90-річним ювілеєм!

Дата: 03.01.2024 17:43

3-го січня святкує свій 90-річний ювілей Марія Михайлівна Ковальчук, жителька села Мартинівка.

Народилась ювілярка в селі Копіювата, у багатодітній сім’ї. Закінчивши 7 класів Мартинівської школи, дівчина пішла навчатися в Канівське педагогічне училище. Після здобуття педагогічної освіти Марія Михайлівна працювала вчителькою молодших класів у місті Хмельницьке, але життєва доріжка знову привела її до рідної Черкащини. Подальшу трудову діяльність вона продовжила вже в селищі Степанецькому, а згодом переїхала на постійне місце проживання в Мартинівку та пішла працювати завідувачкою їдальні при Мартинівському цукровому заводі. На заслужений відпочинок жінка пішла з профспілкового комітету Мартинівського цукрового заводу, де пропрацювала довгий час.

Улюблена справа ювілярки – вишивання.

Марія Михайлівна народила та виховала трьох донечок, які подарували матері шестеро онуків та сім правнуків, які радують та зігрівають добре серце бабусі своїм теплом.

Сьогодні іменинниця проживає із молодшою донькою, яка ніжно турбується про матусю.

Від щирого серця вітаємо Марію Михайлівну із чудовим святом! Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не згасали, а кожен день дарував радість і позитивні емоції!