Педагоги Степанецького ліцею взяли участь у майстер-класі з виготовлення новорічних кульок

Дата: 28.12.2023 15:39

27-го грудня під час майстер-класу «Ялинкові прикраси в техніці кінусайга», який провела керівник гуртка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Ганна Андрєйчукова, педагоги Степанецького ліцею познайомитись з новою для себе, дивовижною технікою, яку ще часто називають «печворк без голки».

В основі технології лежить аплікація. Клаптики тканини накладають на пласку чи об’ємну поверхню, а краї заправляють у заздалегідь зроблені розрізи. Як основу використовують пінопласт або пінополістирол. Так можна виготовити не лише ялинкові іграшки, а й чудове панно чи картину, що стануть прикрасою будь-якого інтер’єру. Кінусайга може бути основою для декорування шкатулок, меблів, обкладинок книг.

Майстер-клас залишив багато позитивних вражень, а виготовлені новорічні іграшки стануть гарним подарунком близьким та друзям.