Вітання сільського голови з наступаючим Новим роком

Дата: 31.12.2023 08:30

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з наступаючим Новим роком!

2023-й був надзвичайно важким для всієї країни. Рік, що минає, навчив нас ще більше любити та шанувати те, що маємо. Ці 365 днів були сповнені зла, крові та болю, але водночас – патріотичного героїзму, надзвичайних зусиль, які допомогли Україні встояти та продовжити боротьбу із ворогом.

Наступаючий новий рік потребуватиме ще більшого долучення до найважливішої для всіх нас справи, тож ми повинні зробити все можливе задля того, аби здобути Перемогу якомога швидше, адже кожного дня її ціна зростає і оцінюється не грошима, а життями. Переконаний, що разом ми здатні перебороти будь-які труднощі!

Безмежно дякуємо нашим захисникам за те, що вільними переходимо у цей рік. Доземно вклоняємось Героям, які поклали свої життя заради всіх нас. Вони назавжди залишаються у нашій пам'яті та серцях.

У 2024-му бажаю кожному з вас міцного здоров'я, витримки, світлого щастя, бадьорого настрою, життєвої сили, натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань!

Нехай новий рік подарує Україні мир і спокій, стане сприятливим для втілення змін на користь нашої громади, принесе стабільність,  успіх і благополуччя!

З повагою, сільський голова

Олександр Яременко.