Вітаємо жителя Мартинівки з 80-річним ювілеєм!

Дата: 18.12.2023 20:53

18-го грудня святкує свій 80-тий День народження житель села Мартинівка Борщ Григорій Іванович.

У 1943-му році в місті Ашаффенбург (Німеччина) жителька села Мартинівка, будучи остарбайтером, народила хлопчика Григорія. В 1945-му році жінка з дитиною повернулася до рідного села, де з того часу і проживає наш ювіляр.

Закінчивши десять класів Мартинівської середньої школи, Григорій почав навчання в Білоцерківському училищі, на спеціальності "електромеханік-електромонтер".

Отримавши професію, чоловік повернувся до рідного села та розпочав свою трудову діяльність електриком в місцевому колгоспі, де пропрацював тридцять років. Загальний трудовий стаж ювіляра – 41 рік. Завжди працьовитий чоловік був вимогливий до себе та оточуючих, його любили колеги, поважають односельці.

В 1968 році Григорій одружився, разом з дружиною вони народили та виховали трьох прекрасних дітей: двох синів і доньку, які подарували своїм батькам шість онуків. Згодом в дідуся з'явилося й троє правнуків.

Сьогодні ювіляр проживає сам, а діти, онуки та правнуки тішать його своїми візитами. Улюблена справа Григорія – бджільництво, він дуже любить пригощати смачним медом свою родину, сусідів та гостей. У вільний від роботи час іменинник часто грає в шахи.

Щиро вітаємо та бажаємо ювіляру щастя у кожному дні, міцного здоров'я, наснаги, гарного настрою та здійснення мрій!