Вітаємо ювілярку!

Дата: 11.12.2023 11:52

10 грудня відсвяткувала свій 80-й День народження Гаєнко Надія Федорівна. Народилася ювілярка 1943-го року в селі Домантово Золотоніського району Черкаської області.

Після закінчення 10-ти класів місцевої школи Надія навчалася за спеціальністю електромонтера в Стеблівському училищі, після закінчення якого – в Черкаському політехнічному технікумі, де здобула спеціальність «електрифікація та автоматизація сільського господарства».

По направленню разом з чоловіком Надія Федорівна була направлена на роботу в Канівський РЕМ, де протягом багатьох років працювала на посаді помічника інженера виробничо-технічного відділу. Чоловік – Гаєнко Віталій Олександрович тривалий час працював замісником начальника Канівського РЕМ. Подружжя Гаєнків користувалося повагою та авторитетом в своєму трудовому колективі, їх цінили та поважали керівники, завжди добре відзивалися сусіди.

Ювілярка та її чоловік збудували гарний будинок, виростили двох хороших синів.

Іменинниця утримувала велике господарство, дуже любила хазяйнувати, а також – вирощувати квіти, якими її будинок завжди був уквітчаний.

Надія Федорівна має двох онуків та внучку, які дуже люблять свою бабусю та часто приїжджають до неї в гості.

Щиро вітаємо ювілярку із чудовим святом! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, сил та наснаги, родинного тепла і миру!