Наслідки складних погодних умов вдалося подолати завдяки спільним зусиллям комунальників та небайдужих сільгоспвиробників

Дата: 27.11.2023 21:15

Наслідки складних погодних умов, які приніс нам кінець листопада, вдалося подолати протягом одного робочого дня завдяки спільним зусиллям комунальників та небайдужих сільгоспвиробників, що працюють на території Степанецької громади.

Сільське комунальне підприємство "Благоустрій" сконцентрувало роботу на очищенні від снігу вулиць комунальної власності у населених пунктах громади.

Аграрні підприємства ж зосередились, в основному, на прочищенні автомобільних доріг загального користування місцевого значення між населеними пунктами громади. Полствинський старостинський округ взяли під опіку СТОВ «МРІЯ» та ТЗОВ «АГРОСВІТ ПОЛСТВИНА», в Беркозівському окрузі дороги прибирали СФГ «Т.В.К.» та ТОВ «МИР-СЕМ», ТОВ «НВФ «Урожай» разом з ФГ «ДОРОШЕНКОВЕ»забезпечили прибирання снігу в Копіюватському старостинському окрузі, Мартинівку курувало ФГ «ДУКАТ», а Степанці – ФГ «МІКУЛІН».

Дякуємо за небайдужість і плідну працю задля комфорту жителів громади!