Учні 9-11 класів відвідали Державний навчальний заклад «Канівське вище професійне училище»

Дата: 27.11.2023 20:11

День відкритих дверей - це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання у певному закладі. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумніви щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У період з 22 по 24 листопада учні 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти громади (Степанецький ліцей, КЗ «Мартинівський ліцей, КЗ «Таганчанський ліцей»), відвідали Державний навчальний заклад «Канівське вище професійне училище».

Там вони мали змогу ознайомитись із напрямками підготовки студентів, лабораторіями та аудиторіями закладу.

Дітям продемонстрували, як саме відбувається навчання практичним навичкам. Крім того для школярів було проведено майстер-класи з приготування кондитерських виробів та сервірування столу. Наостанок всіх частували смаколиками власного виробництва.

Присутні отримали вичерпні відповіді та детальні консультації.