У Черкасах підбили підсумки футбольного Чемпіонату: відзначено внесок СК "Росава" у розвиток футболу області

Дата: 06.11.2023 15:01

2-го листопада начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець нагородив переможців та призерів чемпіонату області “Defenda-ліга” серед аматорських команд. Директор СК "Росава" Володимир Когус отримав подяку за розвиток футболу Черкаської області, зокрема в Степанецькій громаді.

«Актуально розвивати спорт під час війни чи ні? На цю тему звучить багато думок. Від категоричних заперечень до беззаперечної підтримки. Моя думка, що просто сидіти склавши руки під час війни – це не варіант. Спорт завжди на часі, адже розвиток фізичних здібностей, витривалості, позитивні емоції, ще більш потрібні в нинішніх реаліях. Не дивлячись на війну, спортивні родини часто збираються своїми дружніми командам заради того, щоб об‘єднавшись зробити свій внесок у Перемогу», – прокоментував подію сільський голова Степанецької громади, президент СК "Росава" Олександр Яременко.