Протягом вересня-жовтня у Степанецькій громаді зібрано понад 400 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Дата: 01.11.2023 18:47

Від початку повномасштабного вторгнення пройшло більше ніж півтора року – весь цей час найхоробріші чоловіки та жінки боронять нашу країну, зберігають її волю та спокій, повертають та підіймають синьо-жовтий прапор над рідними землями.

Протягом цього часу головним завданням у повсякденному житті тилу стала всіляка підтримка наших захисників.

Як ми раніше повідомляли, в Степанецькій громаді було започатковано ініцативу "Одноденний заробіток – на армію", в межах якої та завдяки благодійними заходам протягом вересня-жовтня працівники виконавчих органів і комунальних підприємств та інші небайдужі жителі громади зібрали понад 400 тисяч гривень. На зазначені кошти за зверненням військовослужбовців та членів їхніх сімей було придбано військовий одяг, взуття, термобілизну, автомобільні шини, продукти, спальні мішки, плитоноски, маскувальні костюми, аптечки, різноманітну військову амуніцію й спорядження, матеріали для плетення маскувальних сіток, які виготовляють місцеві волонтери та небайдужі жителі громади, а також дофінансовано закупівлю автомобілів, дронів, тепловізорів та інших приладів, необхідних захисникам.

Слідкуйте за оголошеннями про актуальні збори коштів для придбання необхідного захисникам та долучайтеся до підтримки армії. Разом до Перемоги!

#ДопомогаАрмії